INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fustani perfekt për ju këtë verë sipas shenjës së zodiakut

Fustani perfekt për ju këtë verë sipas shenjës së zodiakut

Publikuar më: 18:00 11-07-2018

Nëse jeni ende në kërkim të fustaneve për të veshur gjatë ditëve të nxehta të verës, por duket se e keni të pamundur të zgjidhni mes pafundësisë së ngjyrave dhe modeleve. Tani ka një zgjidhje për ju!!

Po sikur t’i zvogëloni mundësitë e zgjedhjes, duke i përshtatur ato me disa perimetra personalë, për shembull me shenjën tuaj të zodiakut.

Këtu do të gjeni fustanet më të përshtatshme për çdo shenjë, mbase do t’ju ndihmojnë të zgjidhni më lehtë herën tjetër kur të bëni shopping.

Dashi 

dashi.jpg

Demi 

demi.jpg

Binjakët

 binjaket.jpg

Gaforrja

 bricjapi.jpg

Luani

 luani.jpg

Virgjëresha 

virgjeresha.jpg

Peshorja

 peshorja.jpg

Akrepi

 akrepi.jpg

Shigjetari

 shigjetari.jpeg

Bricjapi 

gaforrja.jpg

Ujori 

ujori.jpg

Peshqit 

peshqit.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032260417938232
    array(1) { ["section"]=> string(64) "fustani-perfekt-per-ju-kete-vere-sipas-shenjes-se-zodiakut-64707" }