INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fustanet e nuseve, 2018-a sjell këtë tendencë [FOTO]

Fustanet e nuseve, 2018-a sjell këtë tendencë [FOTO]

Publikuar më: 13:09 02-11-2017

Fustanet e nuseve janë gjithmonë në vëmëndjen e femrave, kryesisht të atyre që pritet të bëhen nuse.

Edhe koleksioni më i ri Dalin, i vitit 2018 sapo ka dalë duke zbuluar edhe tendencën e re. Stil sirene apo princeshe me fundin voluminoz, prej tyli apo mëndafshi.

Modelet klasike unike me pëlhura te çmuara qe karakterizohen nga funde voluminoze, qëndisje dhe shpesh aplikacione bizhu, është një nga tendencat që vihet re.

Madje edhe busti në formë zemre,  me gjithë sipërfaqen e tij të qendisur, është një tjetër detaj që nuk mund të mungonte kurrsesi në koleksionin e ri.

Megjithatë ka edhe fustane të ngjitura pas trupit me përbërje tyli apo mëndafshi. 

0ab313bf-177a-4e84-93e3-cb129fa8c9f6---0.jpg

4b0f72c0-0d05-4504-8b42-702dd63efc93---0.jpg

d2a7a9cd-6fb1-48fd-a9a5-5efd4a9b4f45---0.jpg

5828cfd8-d1aa-4f89-a8e5-6fb5ffdbb834---0.jpg

1e80a724-92a0-4985-901a-c91bf0fce94f---0.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00096607208251953
array(1) { ["section"]=> string(55) "fustanet-e-nuseve-2018-a-sjell-kete-tendence-foto-40738" }