INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fustanet e Lorit në dasmën e Sarës mund të kenë kushtuar më shumë se vetë dasma! Ja fustani tjetër që na zbuloi [FOTO]

Fustanet e Lorit në dasmën e Sarës mund të kenë kushtuar më shumë se vetë dasma! Ja fustani tjetër që na zbuloi [FOTO]

Publikuar më: 12:27 09-09-2018

Jehona e dasmës së Sara Hoxhës dhe Ledion Liços vazhdon ende, dhe jo më kot.

Luksi që mbizotëroi në këtë dasmë nuk mund të kalonte pa u vënë re.

Dhe sigurisht një prej personazheve që mori një vëmendje të veçantë, ishte pikëisht motra e Sarës, Lori Hoxha.

Fustanet e saj të cilat ajo na i ka prezantuar pak nga pak, na kanë lënë me të vërtetë pa fjalë si për nga look-u e sidomos prej çmimeve të tyre. Fustanet e Lorit kanë qenë kaq të shtrenjta sa po fillojmë të mendojmë se mund të kenë kushtuar më shumë se dasma.

Së fundmi Lori na ka zbuluar foto të reja nga dasma, dhe në postimin e saj më të fundit ajo duket teksa ka veshur një fustan të bardhë me pupla nga marka Magda Butrym, i cili ka kushtuar plot 1665 euro.

lori.PNG

lori1.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094728469848633
    array(1) { ["section"]=> string(121) "fustanet-e-lorit-ne-dasmen-e-sares-mund-te-kene-kushtuar-me-shume-se-vete-dasma-ja-fustani-tjeter-qe-na-zbuloi-foto-70980" }