INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fustanet e gjatë, trendi i radhës për verën 2018. Ja modelet dhe ngjyrat më ‘cool’ [FOTO]

Fustanet e gjatë, trendi i radhës për verën 2018. Ja modelet dhe ngjyrat më ‘cool’ [FOTO]

Publikuar më: 14:19 08-05-2018

Gjatë ditës me të sheshta apo gjatë mbrëmjes me pak takë:mund t’i vishni në çdo moment. Këto janë modelet më trendi për sezonin e verës 2018.

I maxi vishen janë një nga madh duhet dell'estate. Për ditën dhe për sera, këtu janë modelet e trendit për këtë sezon 2018

Gjithashtu me një ndryshim të thjeshtë aksesorësh kemi avantazhin për ta ndryshuar look-un nga ai që veshim gjatë angazhimeve të përditshme, në një mbrëmje klas. Mjaftojmë të zëvëndësojmë . Pëlhurat e fustaneve të gjata janë të freskëta për ditën dhe elegante për mbrëmje.

Ngjyrat janë ato tipike të sezonit veror:  tonalitetet e pastelit, shumë shumë rozë, tonalitetet e ndryshme të pjeshkës dhe korale. Por nuk do të mungojnë as printimet e çuditshme të propozuara nga Dolce &Gabbana ku mbizotërojnë edhe kopshtet me prime.

Mbrëmja kërkon ngjyra të ndezura në argjend ndaj u duhet hedhur një sy modeleve të Alberta Ferretti dhe Bottega Veneta  të cilat ndonjëherë bëjnë propozime të guximshme. Blumarina dhe Missoni bëjnë  propozime të rafinuara.

Nëse doni një look i cili nuk kalon pa u vënë re, me një të kuqe të shndritshme, sugjerojmë Elie Saab.

C_2_fotogallery_3087740_17_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_19_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_12_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_13_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_10_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_9_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_8_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_7_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_6_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_5_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_4_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_2_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_1_image.jpg

C_2_fotogallery_3087740_0_image.jpg

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028040409088135
    array(1) { ["section"]=> string(89) "fustanet-e-gjate-trendi-i-radhes-per-veren-2018-ja-modelet-dhe-ngjyrat-me-cool-foto-57678" }