INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fundjava do të jetë mjaft e vështirë për këto shenja të horoskopit! E zbuloni këtu!

Fundjava do të jetë mjaft e vështirë për këto shenja të horoskopit! E zbuloni këtu!

Publikuar më: 19:08 27-09-2018

Kjo është java e fundit e shtatorit dhe fillimi i sezonit të Peshores filloi me hënën e plotë në Dash, e kjo do të shkaktonte trazira për disa shenja të zodiakut.

Është e vërtetë se hënat e plota janë gjithnjë emocionale, por ato gjithashtu të zhysin në errësirë dhe do të detyrojnë këto shenja zodiake për t’u përballur me frikën e tyre.

Zbuloni se cilat do të jenë tre shenjat zodiakale që do të përballen me vështirësi këtë fundjavë.

Dashi
Ju jeni me fat që hëna e plotë e këtij sezoni mban emrin tuaj. Kjo ju bën të kurorëzoni mbretëritë tuaja hënore dhe të jeni në qendër të vëmendjes.

Por mos festoni, se të kesh një hënë të plotë me emrin tënd nuk është aq e bukur sa dikush beson, pasi do të reflektojë se po vijnë kohë të vështira.
Pse? Hëna e plotë do të krijojë një shesh në Saturn, i cili është planeti i karmës dhe do t’ju vërë në provë këtë fundjavë.

Bricjapi

Siç e kemi thënë tashmë, kjo hënë e plotë do të formojë një shesh në Saturn, i cili është planeti që ju drejton. Por kjo do t’ju bëjë të dridheni.

Kjo hënë e plotë nuk do t’ju sjellë qartësi, por përkundrazi, do t’ju bëjë të ndiheni të frustruar.

Megjithatë, jo gjithçka është e keqe, ajo do t’ju tregojë gjithçka që ju nevojitet për të arritur suksesin.

Peshqit

Që nga 25 shtatori, planeti i frikës tuaj, Chiron, hyn në Peshqit. Për shkak se energjia juaj është në konflikt, ajo do të përqëndrohet në ju.

Është koha që ju të përgatiteni për t’u përballur me frikën tuaj, në mënyrë që t’i tejkaloni sfidat dhe të rriteni.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014991044998169
    array(1) { ["section"]=> string(87) "fundjava-do-te-jete-mjaft-e-veshtire-per-keto-shenja-te-horoskopit-e-zbuloni-ketu-73240" }