INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
French Montana “rrëmben” edhe këtë këngëtare shqiptare [FOTO]

French Montana “rrëmben” edhe këtë këngëtare shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 15:20 22-08-2017

Nuk është as Era Istrefi dhe as Dafina Zeqiri…

French Montana njihet për hite si “Unforgettable” apo bashkëpunime me reperat e momentit Drake, Kanye West, Jeremy etj.  Ndërsa tani reperin e shohim në shoqërinë e një prej këngëtarëve shqiptare me famë botërore, Bebe  Rexhës dhe me siguri pas kësaj njohje të re qëndron miku dhe bashkëpunëtori i saj Jeezy duke qenë se ky i fundi ka bashkëpunuar me Montana-n në këngën “Going Crazy”. Por French për shqiptarët po bëhet akoma më i njohur, pasi ky i fundit ka qenë si imazh në videoklipin e këngëtares shqiptare, Dafina Zeqirit dhe shumë shpejt do të bashkëpunojë me Era Istrefin. Por edhe këtë herë lind pyetja e “famshme”: “Mos ndoshta French Montana dhe Bebe Rexha do të bashkëpunojnë?/intv.al/

french_bebe.jpg1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038080215454102
    array(1) { ["section"]=> string(63) "french-montana-rremben-edhe-kete-kengetare-shqiptare-foto-35116" }