INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Foto lajm/ E moshuara zgjedh të argëtohet në parkun e Liqenit Artificial [FOTO]

Foto lajm/ E moshuara zgjedh të argëtohet në parkun e Liqenit Artificial [FOTO]

Publikuar më: 18:16 12-10-2017

Jemi mësuar që zakonisht në këndet e lojërave të shohim fëmijët e vegjël të shoqëruar nga gjyshërit që të luajmë por rrallë shikon të moshuar që të argëtohen.
Një situatë e tillë është shënuar në Tiranë.
Siç shihet dhe në këtë foto që po qarkullon në rrjetet sociale shihet një e moshuar ka zgjedhur të argëtohet në parkun e lojërave tek "Liqeni Artificial".
E ka mjaftuar veç kaq për tu bërë virale.

22449959_1942033532480757_1879845191022021211_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011670589447021
    array(1) { ["section"]=> string(82) "foto-lajm-e-moshuara-zgjedh-te-argetohet-ne-parkun-e-liqenit-artificial-foto-38818" }