INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Forbes publikon listën VIP më të pasur në showbiz dhe nuk do e besoni ku renditet Kim Kardashian

Forbes publikon listën VIP më të pasur në showbiz dhe nuk do e besoni ku renditet Kim Kardashian

Publikuar më: 10:58 20-07-2017

Ajo fiton 50 milionë dollarë në vit dhe nuk është ende 50 vjeç.

Kim Kardashian është listuar nga Forbes si femra më e rë në listën e personazheve të televiziont, e cila paguhet më shumë për 2017-ën. Bukuroshja 36-vjeçarë pozicionohet në vend të 8, me të ardhura vjetore që kapin shifrën 45.5 milionë dollarë, një pozicion më sipër se Simon Cowell (43.5 milionë dollarë).

Më afër moshës së saj dhe në vend të pestë, pozicionohet Ryan Seacrest me 58 milionë dollarë.

Listën e kryeson 66-vjeçari, Dr Phil McGraw (79 milionë dollarë) dhe më pas Ellen DeGeneres (77 milionë dollarë).

986575-4710952-Top_ten_L_R_Phil_McGraw_Ellen_DeGeneres_Jerry_Seinfeld_Gordon_Ra-a-81_1500491882281.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003040075302124
    array(1) { ["section"]=> string(102) "forbes-publikon-listen-vip-me-te-pasur-ne-showbiz-dhe-nuk-do-e-besoni-ku-renditet-kim-kardashian-32730" }