INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Florjan Binaj largohet nga Top Channel, mësoni ku da ta shihni si moderator krah këtyre 2 bukurosheve! [FOTO]

Florjan Binaj largohet nga Top Channel, mësoni ku da ta shihni si moderator krah këtyre 2 bukurosheve! [FOTO]

Publikuar më: 19:55 13-06-2018

Harrojeni për pak kohë, Florjan Binaj në rolin e aktorit, pasi ai ka vendosur të sfidojë veten në një tjetër drejtim. 

Janë të panumërta rolet e tij, por asnërin prej tyre se veçojmë dot si më të mirin. Polici? Atentatet? Edi Rama? Babë e bir? I mjeri rom? E kemi shumë të vështirë të zgjedhim një rol të preferuar. Por siç duket nuk do ta shohim më në ekranin e Portokallisë për pak kohë.

Ai do të moderojë emisionin që i kushtohet ndeshjeve të Kampionatit, së bashku me Hygerta Sakon dhe Erjona Sulejmanin, ish-gruan e futbollistit Blerim Xhemaili.

Sipas “Blitz.al”, ky emision nuk do ta largojë Florin nga “Portokalli”, pasi është një projekt i momentit me një kontratë me afat të përcaktuar në Radio Televizionin Shqiptar.

fn.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003713846206665
    array(1) { ["section"]=> string(111) "florjan-binaj-largohet-nga-top-channel-mesoni-ku-da-ta-shihni-si-moderator-krah-ketyre-2-bukurosheve-foto-61660" }