INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Flori Mumajesi dhe Shkurte Gashi sjellin ‘Si Dikur’ [VIDEO]

Flori Mumajesi dhe Shkurte Gashi sjellin ‘Si Dikur’ [VIDEO]

Publikuar më: 21:54 23-12-2017

Ata të dy kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të radhës. Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi, janë bërë sërish bashkë këtë herë për të sjellë krijimin ‘Si Dikur’.

Kënga e realizuar nga Flori Mumajesi, ka marrë që tani pëlqimin e publikut. 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00078821182250977
    array(1) { ["section"]=> string(61) "flori-mumajesi-dhe-shkurte-gashi-sjellin-si-dikur-video-45733" }