INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Flori Mumajesi DERDHI lot për të! Elhaida Dani i bën dedikimin PREKËS kantautorit: ‘’Një ndër momentet më të bukura...’’

Flori Mumajesi DERDHI lot për të! Elhaida Dani i bën dedikimin PREKËS kantautorit: ‘’Një ndër momentet më të bukura...’’

Publikuar më: 22:38 11-02-2019

Kënga “Plas” e Flori Mumajesit ishte një baladë, e cila na preku të gjithëve kur u prezantua për herë të parë tek “Kënga Magjike”.

Ajo përcillte një mesazh të fortë dhe Elhaida Dani nuk mund të shpëtonte pa i bërë një cover.

Tashmë ajo i është rikthyer përsëri këtij projekti dhe në “Instagram-in” e saj ka shpërndarë një mesazh prekës për Flori Mumajesin, përpara se të njoftojë projektin e radhës:

Më poshtë mund të shihni fjalët e saj për kantautorin.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010730981826782
    array(1) { ["section"]=> string(117) "flori-mumajesi-derdhi-lot-per-te-elhaida-dani-i-ben-dedikimin-prekes-kantautorit-nje-nder-momentet-me-te-bukura-86742" }