INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Flirtoi me boksierin e martuar, Ritës i del hall tjetër. Nami me videon intime të Conor McGregor [FOTO]

Flirtoi me boksierin e martuar, Ritës i del hall tjetër. Nami me videon intime të Conor McGregor [FOTO]

Publikuar më: 14:52 07-12-2017

Joo, Rita ti je? Kjo video intime e Conor po bën namin në rrjet...

Se fundmi Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë në eventin e modës në Angli . Të dy ulur afër, tek “tavolina e kampionëve” , kështu e quajti ish e dashura e yllit të Real Madrid, Cristiano Ronaldos, Irina Shayk këtë tavolinë. Por fotot e boksierit më të famshem dhe Ritës u bënë menjëherë virale dhe nuk kishte person që mos diskutonte për to. Dyshja u panë shumë të afërt, madje ishte Rita ajo që ngacmoi median dhe publikun duke shkruar “Date Night”. Komentet ishin te shumta ku shume mbronin Riten dhe disa e ofendin pasi boksieri ishte i martuar dhe me një fëmije të vogël, por nga ana tjetër komentonin se fajin e ka Conor. Çfarë nuk u tha në media dhe në rrjete sociale por këtë herë Ritës i del “hall” tjetër.

Në media po bën namin një video ku shfaqet Conor duke kapur të pasmet e një femre e cila kishte bikini të ngjashme me ato të Rita Orës që veshi në ditëlindjen e saj në Afrikë. Menduan se ishte Ora por sigurisht që kjo femër nuk është Rita, pasi është një striptiste në Las Vegas,e cila u bë pjesë e një prej natëve të “egëra” të boksierit. Hmm s’na ngelet tjetër veç t’i themi Ritës BRAVO, pasi ka bërë një super marketing për veten e saj./intv.al/

huu.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00076484680175781
    array(1) { ["section"]=> string(100) "flirtoi-me-boksierin-e-martuar-rites-i-del-hall-tjeter-nami-me-videon-intime-te-conor-mcgregor-44220" }