INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FLAVIO

FLAVIO

Publikuar më: 17:27 11-07-2018

Flavio Qarri është një gazetar që prej vitesh punon në mediat kryesore në vend. Pas një shkëputje 3 vjeçare ai rikthehet në ekran nëpërmjet IN TV për të sjellë formatin më dinamik dhe atraktiv në orarin e mëngjesit.

Eksperienca e akumuluar që nga fillimi i rrugëtimit në TVA e më pas në Klan e Top Channel e sjell atë tashmë të pjekur e me eksperiencë për një program të përditshëm dhe prej 3 orësh në transmetim të drejtëpërdrejtë.

Reagimi i publikut ka qënë i menjëhershëm dhe ndërveprimet e shumta e dëshmojnë hapësirën gjithnjë e më të madhe që po merr produksioni i mëngjesit në INTV që përligj dhe emrin "KAFEIN".

Më shumë në këtë kategori: « DAFNE
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071609020233154
    array(1) { ["section"]=> string(12) "flavio-64687" }