INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fitoi një shumë spektakolare me tualetet e saj, Kylie e feston me foto përvëluese! [FOTO]

Fitoi një shumë spektakolare me tualetet e saj, Kylie e feston me foto përvëluese! [FOTO]

Publikuar më: 10:02 10-08-2017

Një periudhë fantastike për më të voglën e familjes Kardashian-Jenner!

Ajo ka mjaft arsye për të festuar pasi u zbulua se kompania e saj e bukurisë, Kylie Cosmetics, ka realizuar një fitim të pabesueshëm prej 420 milion dollarësh në vetëm 18 muaj. Dhe Kylie Jenner e festoi arritjen e saj duke postuar një sërë fotosh shumë seksi në bikini, vetëm pak orë pasi u bë publik lajmi i suksesit në biznes. Bukuroshja 19 vjeçare tregoi format e saj mbresëlënëse në bikini të vogla të cilat e tregonin atë thjesht spektakolare. Duhet thënë që është një periudhë shumë e mirë për Kylie, në të gjitha drejtimet.

kbik1.jpg

kbik2.jpg

kbik3.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010960102081299
    array(1) { ["section"]=> string(91) "fitoi-nje-shume-spektakolare-me-tualetet-e-saj-kylie-e-feston-me-foto-perveluese-foto-34282" }