INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Filmat që po dominojnë Box Office këtë javë në Amerikë. Hidhini një sy [FOTO]

Filmat që po dominojnë Box Office këtë javë në Amerikë. Hidhini një sy [FOTO]

Publikuar më: 13:41 27-09-2018

Të dhënat e marrë nga faqja IMDB.com jep një renditje të filmave, të cilët tashmë janë në kinematë amerikane dhe po korrin fitimet më të mëdhaja.

Ja kush janë ata:

box_offi.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081028938293457
    array(1) { ["section"]=> string(80) "filmat-qe-po-dominojne-box-office-kete-jave-ne-amerike-hidhini-nje-sy-foto-73185" }