INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Film për Harry- Meghan/ Ngjashmëria e frikshme e aktorëve me çiftin mbretëror [FOTO]

Film për Harry- Meghan/ Ngjashmëria e frikshme e aktorëve me çiftin mbretëror [FOTO]

Publikuar më: 15:14 14-03-2018

Për historinë e dashurisë së Princ Harry dhe Meghan Markel do realizohet një film i cili do mbaj emrin, “Harry & Meghan: The Royal Love Story”.

Lajmi është bërë i ditur në muajin janar të këtij viti.

Megjithatë ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është ngjashmëria e aktorëve me ciftin.

I njëjti profil i Meghan- it, po ajo buzëqeshje, ëmbëlsi, gjithçka ekstremisht e ngjashme! Murray Fraser nga ana tjetër kacurrelat dhe qëndrimi i tij mbretëror e bënë të ngjashëm shumë me Princ Harry

Rolin e Meghan pritet ta interpretojë aktorja Parisa Fitz ndërsa Princ Harry Murrasy Fraser.

-640-0-5aa8d2826906f.jpg-640-0-5aa8d282e1ece.jpg

harry-herceg-meghan-markle-cosmopolitan-1-e1512038100623-930x465.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010828971862793
    array(1) { ["section"]=> string(86) "film-per-harry-meghan-ngjashmeria-e-frikshme-e-aktoreve-me-ciftin-mbreteror-foto-52845" }