INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fifty Shades Freed publikohet trajleri final i filmit të famshëm. Nuk mungojnë surprizat[VIDEO]

Fifty Shades Freed publikohet trajleri final i filmit të famshëm. Nuk mungojnë surprizat[VIDEO]

Publikuar më: 12:51 08-11-2017

Fifty Shades Freed është e treta seri që finalizon një prej filmave më të komentuar ndër vite, edhe në seritë e para.

E gjitha filloi në vitin 2015 me “Fifty Shades of Grey "në 2015-ën dhe vazhdoi në 2017-ën me “Fifty Shades Darker”. ( “Fifty Shades of Black”, nuk është pjesë e kësaj trilogjie).

Për publikun filmi do të shfaqet më 9 shkurt 2018 por ndërkohë shikoni trailerin plot surpriza.

 

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0017600059509277
    array(1) { ["section"]=> string(99) "fifty-shades-freed-publikohet-trajleri-final-i-filmit-te-famshem-nuk-mungojne-surprizat-video-41324" }