INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
‘Fifty Shades Freed', premiera boterore ne 9 shkurt! [VIDEO]

‘Fifty Shades Freed', premiera boterore ne 9 shkurt! [VIDEO]

Publikuar më: 13:21 31-01-2018

Me 9 shkurt do të jetë premiera botërore e  ‘Fifty Shades Freed’ që është edhe pjesa e fundit e triologjisë ‘Fifty Shades’.

Një ndërthurje mes dramës dhe romancës, ku mbizotërojnë skenat erotike. Jo më kot klipi i publikuar së fundmi, ka tërhequr goxha vëmendj. Aty paraqiten 50 sekonda me pak nga skenat erotike në film. e  ‘Fifty Shades Freed’ është menduar edhe si një dhuratë për Shën Valentin. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031399726867676
    array(1) { ["section"]=> string(60) "fifty-shades-freed-premiera-boterore-ne-9-shkurt-video-48999" }