INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fifi bën ''bashkë'' Encën dhe Beatrix Ramosajn pas ''sherrit'' që kishin [FOTO]

Fifi bën ''bashkë'' Encën dhe Beatrix Ramosajn pas ''sherrit'' që kishin [FOTO]

Publikuar më: 21:41 12-01-2018

Filloreta është nje nder këngëtaret me pozitive dhe të pëlqyera të momentit.

Mbrëmjen e kaluar në intv.al u shkruajt artikulli ku tregohej se Beatrix dhe Enca edhe pse ‘armike’ por kanë ‘sozinë’ e tyre në një person … këngëtaren shqiptare. Bëhej fjale për ‘uraganin’, Fifi. Këngëtares se HIT-it “Zhurmë” mesa duket i pëlqeu artikulli dhe keshtu edhe pse Trixa dhe Enca nuk flasin, ajo i bëri tag tek fotoja ne story ku shihet artikulli. Sic mund ta shihni edhe në foton më poshtë./intv.al/

388cad3a-e076-41d6-a000-d2dea4ec20d3.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0044598579406738
    array(1) { ["section"]=> string(75) "fifi-ben-bashke-encen-dhe-beatrix-ramosajn-pas-sherrit-qe-kishin-foto-47389" }