INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fier, maskat hyjnë në shtëpi, grabisin 10 mijë euro

Fier, maskat hyjnë në shtëpi, grabisin 10 mijë euro

Publikuar më: 16:18 13-01-2018

Persona të maskuar vijojnë të ngjallin frikë në qytetet shqiptare.

Një banesë në Fier është grabitur gjatë natës nga persona të maskuar.

Mësohet se këta të fundit kanë arritur të grabisin 10 mijë euro dhe më shumë se 550 mijë lekë.

Policia bën me dije se grabitja ka ndodhur gjatë natës dhe se banesa i përket 56-vjeçarit me inicialet K.M.

Blutë po punojnë për kapjen e autorit ose autorëve.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032148361206055
    array(1) { ["section"]=> string(55) "fier-maskat-hyjne-ne-shtepi-grabisin-10-mije-euro-47436" }