INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fero mohoi shtatëzaninë e Arbenitës, por tani modelja sapo postoi FOTON që na zbuloi gjithçka mbi 'vajzën' e tyre [FOTO]

Fero mohoi shtatëzaninë e Arbenitës, por tani modelja sapo postoi FOTON që na zbuloi gjithçka mbi 'vajzën' e tyre [FOTO]

Publikuar më: 19:31 15-05-2019

Fero dhe Arbenita janë kthyer padyshim në një prej çifteve më të dashura e të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Së fundmi është komentuar gjerësisht në mediat rozë se Arbenita është shtatzënë dhe sigurisht reperi ka reaguar në lidhje me këtë lajm i ftuar në emisionin radiofonik ‘72 #sen’, me Meriton Mjekiqin.

“Këto janë rrena, ne jemi 21-vjeç as që e kam menduar ndonjëherë, por i kam parë ato lajmet pa lidhje. S’do e kisha fare problem, do kisha dal dhe do e kisha treguar. Unë jam shumë i vëmendshëm me krejt veprimet e mia, nëqoftëse vendos të bëj diçka do e marrin vesh të gjithë, se edhe nëse unë dua të fshehë diçka, s’mundem se jeta ime është në sy të të gjithëve”, ka treguar reperi.

Ndërsa Arbenita sot me anë të filtrave është shndërruar në një vajzë të vogël dhe në videon e postuar në Instastory shkruan: "A është kjo vajza ime?".

arbenitaaaaaaaaaaaa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069489479064941
    array(1) { ["section"]=> string(121) "fero-mohoi-shtatezanine-e-arbenites-por-tani-modelja-sapo-postoi-foton-qe-na-zbuloi-gjithcka-mbi-vajzen-e-tyre-foto-93891" }