INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fernando Heirro, trajnieri i ri i Spanjës në Rusi 2018

Fernando Heirro, trajnieri i ri i Spanjës në Rusi 2018

Publikuar më: 14:45 13-06-2018

Do të jetë Fernando Heirro Ish-kapiteni i Realit dhe i kombëtares, trajneri i ri që do të drejtojë Spanjën në Kupën e Botës.

Pas shkarkimit të Lopeteguit, presidentin i Federatës Spanjolle të Futbollit, i ka besuar stolin, ish-kapitenit, Hierro, i cili mbante postin e drejtorit sportiv.

Hierro do të jetë trajner i përkohshëm, ndërsa e ardhmja do të përcaktohet në varësi të rezultateve të klubit.

 spanja_foto.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030450820922852
    array(1) { ["section"]=> string(59) "fernando-heirro-trajnieri-i-ri-i-spanjes-ne-rusi-2018-61615" }