INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Fenomeni Tuna rikthehet ‘fuqishëm’ me këngë të re

Fenomeni Tuna rikthehet ‘fuqishëm’ me këngë të re

Publikuar më: 23:05 04-01-2018

Tuna është një ndër kengetaret me te dashura dhe pëlqyera në vend. Ajo ka kohë që i mungon publikut shqiptar dhe kjo pasi u bë nënë e një djaloshi shumë të bukur si Tian. Kënga e saj e fundit ishte “Duam” në paraqitjen e saj në “Kënga Magjike”. Burime për intv.al tregojnë se së shpejti këngëtarja do të “shpërthejë” me projektin e saj të fundit. Nje ndër bashkëpuntoret e saj flitet se do të jetë stilisti i njohur, Niko Komani. Dyshja u perfol se kishin ndërprerë marrëdhënien profesionale, por shumë surprizat vazhdojnë dhe së shpejti me siguri Tuna do flasë edhe vetë.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043580532074
    array(1) { ["section"]=> string(53) "fenomeni-tuna-rikthehet-fuqishem-me-kenge-te-re-46668" }