INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Femrat më të ëmbla i përkasin kësaj shenje të horoskopit

Femrat më të ëmbla i përkasin kësaj shenje të horoskopit

Publikuar më: 23:02 13-11-2017

Disa personave u duket diçka e çuditshme, por shumë të tjerë mendojnë se çdo gjë është e shkruar në yje! Në yje është shkruar gjithashtu se Gaforrja është e ndjeshmja, ëndërruesja, ajo që kërkon dashurinë e madhe dhe dashuron fort. Gaforrja jepet në lidhje dhe është besnike. Madje, për partnerin e saj mund të arrijë në skaje dhe të durojë shumë. Nuk i bën përshtypje nëse lëndohet. Ajo e di se kjo është listën e gjërave për t’u bërë. Profesionalisht është krijuese, në punë bën pikërisht këtë dhe është shumë e pëlqyer prej të tjerëve. Në përgjithësi, është e dashur, jo sepse të tjerët kanë diçka për të fituar prej saj, por sepse është thjeshtë një vajzë e mirë. Me një Gaforre do ndiesh gjithmonë ëmbëlsi, ngrohtësi dhe nuk do të të lërë kurrë të ndihesh vetëm. Vetëm bëj kujdes të mos e lësh të largohet nga jeta jote. Kur një Gafore largohet, largohet përgjithmonë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00093984603881836
    array(1) { ["section"]=> string(62) "femrat-me-te-embla-i-perkasin-kesaj-shenje-te-horoskopit-41854" }