INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femra, këto 5 gjëra i tërheqin meshkujt kur ju shohin nudo. Nuk jua merr mendja!

Femra, këto 5 gjëra i tërheqin meshkujt kur ju shohin nudo. Nuk jua merr mendja!

Publikuar më: 11:43 20-09-2017
Ideja se burrat do të gjejnë defekte te trupin juaj kur ju zhvisheni, është diçka që ekziston vetëm në mendjen e një gruaje.
Sipas ekspertëve ka gjëra që meshkujt i vënë re kur jeni të zhveshura, por e vërteta është se meshkujt rrallë shohin të meta në trupin e një gruaje.
Sa i përket burrave, gjëja e parë dhe ndoshta e vetmja që vërejnë kur zhvishet një femër është misteri i trupit të saj. Duhet shumë kohë për një çift që të mësohet ta shohin njëri-tjetrin  të zhveshur.
Ja një listë e gjërave që shikon fillimisht një mashkull te një femër nudo, pra e zhveshur e gjitha:
 
1. Gjinjtë tuaj
Nga adoleshenca deri në vdekje, gjinjtë  kurrë nuk ndalen për të hipnotizuar njerëzit. Madje edhe burrat e moshës 90 vjeçare do i kenë sytë aty.
2. Aroma
Çdo grua ka  një aromë të dallueshme natyrore dhe mund të lërë përshtypje të mjaftueshme tek një njeri. Ndoshta mënyra më e mirë për të kuptuar këtë është që të merret në konsideratë aroma e një femre në nxehtësi. 
3. Këmbët tuaja
Këmbët janë ndër gjërat më të rëndësishme që meshkujt admirojnë te një grua, veçanërisht kur është e zhveshur. Por për disa arsye, gratë mendojnë që meshkujt nuk do i pëlqejnë këmbët e tyre. Femrat mendojnë se sektori seksual nuk i lexon këmbët, por gaboheni pasi meshkujt janë shumë të vëmendshëm.
4. Lëkurën tuaj
Cilësia  e trupit të një gruaje kanë një tërheqje emocionale për burrat. Lëkura e një femre është ajo që gjithashtu i tërheq meshkujt  shumë. Sa më e mirë të jetë ajo, aq më shumë ai do t’ju dëshirojë në shtrat.
5. Zona juaj gjenitale
A nuk duhej të ishte gjëja e parë që shikon një mashkull te një femër nudo? Përgjigja për këtë është një "jo" e theksuar. Zona juaj gjenitale ka shumë pak tërheqje seksuale ndaj burrave. Për sa i përket seksit, organet gjenitale të një gruaje janë për aktin aktual të seksit dhe jo për tërheqjen seksuale. Me kalimin e kohës në zonën tuaj gjenitale, procesi i tërheqjes ka përfunduar prej kohësh.
Burimi: You Queen
Përshtati: Anisa Bega
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071220397949219
    array(1) { ["section"]=> string(83) "femra-keto-5-gjera-i-terheqin-meshkujt-kur-ju-shohin-nudo-nuk-jua-merr-mendja-37128" }