INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Faton Shoshi flet për herë të parë për ndarjen nga Era Istrefi [FOTO]

Faton Shoshi flet për herë të parë për ndarjen nga Era Istrefi [FOTO]

Publikuar më: 18:39 23-12-2017

Edhe pse kurrë nuk e pranuan publikisht se janë në një lidhje duket se gjithçka ka marrë fund mes Era Istrefit dhe Faton Shoshit.

Ky i fundit nuk është më menaxheri i këngëtares dhe për këtë temë sot ka folur për herë të parë në ‘Thumb’ vetë Shoshi.

"Kemi pasur disa mosmarrëveshje të vogla kështu që vendosëm që të ndajmë rrugët. Ajo ka vendosur të ndjekë rrugën e saj, unë timen. Mosmarrëveshet nisën tek kënga 'Redrum'. Ato donin që të bënim muzikë ndërkombëtare, ndërsa unë doja diçka tjetër", është shprehur ai duke mos harruar të shtojë se kanë mbetur vetëm miq. 

69612-640-0-5a3e90b67093a.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029909610748291
    array(1) { ["section"]=> string(73) "faton-shoshi-flet-per-here-te-pare-per-ndarjen-nga-era-istrefi-foto-45723" }