INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fatma e pyet për flirtet me vajzat VIP shqiptare, Kastro Zizo i nxjerr zbuluar! Cila i thotë: ‘Hajde zemra të pres në shtëpi’? [VIDEO]

Fatma e pyet për flirtet me vajzat VIP shqiptare, Kastro Zizo i nxjerr zbuluar! Cila i thotë: ‘Hajde zemra të pres në shtëpi’? [VIDEO]

Publikuar më: 18:45 13-06-2018

Sot në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ishin të ftuar Kastro Zizo dhe Tsunami, të cilët kanë publikuar projektin e tyre, “Konga e çajit”. Një këngë e cila u prit mjaft mirë dhe u përqafua shumë shpejt nga publiku shqiptar. Por intervista e sotme ka qenë gallatë dhe shumë COOL, pasi ndryshe nuk kishte si të ndodhte.

Gjatë intervistës në lojën “POapoJO”, Fatma pyet çunat nëse kanë patur flirte me vajzat VIP shqiptare dhe Kastro Zizo nuk hezitoi të tregonte se flirtet kishin shkuar më tej.
“Po mi, kam patur plotë. Jo flirrt por ka dhe nga keto qe thone: "Hajde zemra, po të pres në shtëpi!”, u shpreh Kastro por ne menyren e tij dhe ju mund ta degjoni në videon më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092318058013916
    array(1) { ["section"]=> string(132) "fatma-e-pyet-per-flirtet-me-vajzat-vip-shqiptare-kastro-zizo-i-nxjerr-zbuluar-cila-i-thote-hajde-zemra-te-pres-ne-shtepi-video-61646" }