Femra, po mendoni çfarë modeli t’i bëni thonjtë e këmbës? Hidhini një sy! [FOTO]

Aug 10, 2017
Femrat e vrasin mendjen, në stinën e verës edhe si t’i bëjnë thonjtë e këmbës.
Pra cilët janë modelet më të fundit të thonjve të këmbës për femrat? Ekspertët kanë sugjeruar disa, ku ngjyrat tipike verore dhe ndonjë figurë që të kujton verën mbizotërojnë. Në pushimet verore, duhet të ju duken bukur edhe këmbët, në vendet ku do kaloni pjesën më të madhe. Ja disa prej tyre:
 
 
 
 
 
 
 
 
Burimi: ELLE
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll