Çdo kombinim përrallor që Lorde veshi tek "Perfect Places" [FOTO]

Aug 04, 2017

Ndërkohë që të gjithë po shijojnë klipin e ri të Lorde për këngën “Perfect Places’” shkëputur nga albumi i saj më i fundit “Green Light”, ne nuk po ia u ndajmë sytë veshjeve të përzgjedhura për klipin.

Ok, po nisim t’i listojmë:

 

Lorde e nis me një kapele Jacquemus dhe këmishë/fustan në një fushë

screen-shot-2017-08-03-at-4-17-39-pm-1501792341.png

Më pas vazhdon me një pallto të kuqe që krijon kontrast me peisazhin në sfond

screen-shot-2017-08-03-at-4-10-46-pm-1501792410.png

Më pas e ka rradhën ky fustan princeshash në muzg,

screen-shot-2017-08-03-at-4-11-56-pm-1501793047.png

Ndjekur nga një fustan tjetër i bardhë, perfekt për t’u lëkundur nëpër pemë.

screen-shot-2017-08-03-at-4-12-25-pm-1501793153_1.png

Më pas i vjen rradha këtij fustani të zi me fruda

hbz-lorde-black-dress-comp-1501793597.jpg

Dhe ky bust (tip korseje) kombinuar me pantallona të bardha në një sfond blu

screen-shot-2017-08-03-at-4-14-14-pm-1501793627.png

Ndoshta look-u më ekstravagnt i videos mund të jetë ky fustan i kuq i viteve 20’.

screen-shot-2017-08-03-at-4-14-34-pm-1501793646.png

Lorde përzgjedh një fustan tepër chic për orën e çajit si ky më poshtë,

screen-shot-2017-08-03-at-4-15-00-pm-1501793664.png

Kurse për orën e gjuetisë së arrave të kokosit vishet me këtë kapele kashte dhe këmishë të bardhë të cilën e kemi ëndërr ta kemi në garderobë.

screen-shot-2017-08-03-at-5-09-48-pm-1501794696.png

Për të mos folur më pas për këtë kombinim avant-garde si Lady Gaga në mes të xhunglës.

screen-shot-2017-08-03-at-4-16-05-pm-1501793690.png

Një shëtitje me varkë shkon shumë me këtë fustan të verdhë dhe kapele transparente

screen-shot-2017-08-03-at-4-16-29-pm-1501793709.png

Si dhe një mëndafshi për të kërcyer nëpër shtëpi

screen-shot-2017-08-03-at-4-20-03-pm-1501793742.png

Për ta mbyllyr me një zjarr në pyll dhe një bluzë të grisur

screen-shot-2017-08-03-at-4-19-38-pm-1501793778_1.png

Fantastike!

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll