Tashmë mund të arredoni shtëpinë me Gucci [FOTO]

Jul 13, 2017

Edhe dhoma e ndenjes mund të vishet me krijimet e Alessandro Michele!

 

gucci_decor_cushions_collage_-_publicity_-_h_2017.jpg

Gucci po përgatitet për një koleksion të ri këtë vjeshtë. Këtë herë nuk bëhët fjalë për veshje, por pajsije shtëpiake përfshirë këtu jastëkë, karrike, pjata, qirinj aromatikë, zbukurime prej porcelaini etj, etj.

hbz-gucci-2-1499890409.jpg

 

hbz-gucci-3-1499890409.jpg

E bukura e këtyre pajisjeve është se janë zbukuruar me motive dhe simbolie tipike si tigra dhe gjarpërinj, pjesë e koleksioneve të veshjeve nga moment që Michele shkeli këmbë tek firma prestigjoze.

hbz-gucci-4-1499890408.jpg

Gjithashtu, nëse ju pëlqen, mund të mbuloni dhe muret me letra muri të frymëzuara nga Gucci Garden, pjesë e koleksionit vjeshtë/dimër 2017.

hbz-gucci-8-1499890407.jpg

Gucci Décor do të vijë në shitje këtë shtator dhe të gjithë mund të blenë produktet online ose në çdo dyqan Guçi nëpër botë. Përgatisni listën e blerjeve!

hbz-gucci-10-1499890407.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll