Dy modelet e famshme puthen dhe pozojnë tërësisht nudo për kopertinën e Vogue [FOTO]

Mar 09, 2017

Trupa të zhveshur dhe puthje pasionante, ishte kjo ideja e revistës më prestigjoze.

Për Vogue të Holandës, fotografi Mario Testino ka bërë bashkë dy nga modelet më të dëshiruara si Lara Stone dhe Doutzen Kroes për një set fotografik plot pasion. Ishte Testino ai që zgjodhi të lante fotograqfitë me një portokalli të theksuar, duke iu kushtuar kështu më shumë vëmendje linjave të dy modeleve holandeze. Tepër provokuese!

 

3E18EA9300000578-4296362-image-a-9_1489046648721.jpg

3E18D4D700000578-4296362-image-a-32_1489048122371.jpg

3E18D5DF00000578-0-image-a-1_1489046049196.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll