INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fashion Awards 2017 bukuroshet që tërhoqen vëmëndjen me veshjen e tyre [FOTO]

Fashion Awards 2017 bukuroshet që tërhoqen vëmëndjen me veshjen e tyre [FOTO]

Publikuar më: 18:43 05-12-2017


Këtë të hënë është mbajtur në Londër Vogue Fashion Awards 2017.

Figurat më të famshëm në botën e modës dhe muzikës kanë shkëlqyer në tapetin e kuq.

Intv iu sjell një panoram të vogël nga evenimenti madhështorë

810_20.jpg810_19.jpg810_18.jpg810_17.jpg810_16.jpg810_15.jpg810_14.jpg810_13.jpg810_12.jpg810_11.jpg810_10.jpg810_9.jpg810_8.jpg810_7.jpg810_6.jpg810_5.jpg810_4.jpg810_3.jpg810_2.jpg810_1.jpg810.jpg46FB185A00000578-5146695-image-m-8_1512464131171.jpg1.PNGhjkl.PNGhukl.PNGhj.PNGCapture.PNG810_26.jpg810_25.jpg810_24.jpg810_23.jpg810_22.jpg810_21.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010669231414795
    array(1) { ["section"]=> string(81) "fashion-awards-2017-bukuroshet-qe-terhoqen-vemendjen-me-veshjen-e-tyre-foto-44020" }