INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja se lë rehat për PHOTOSHOP-in dhe celulitin në foton seksi, Enca reagon sërish, shihni si ''e tall'' publikisht [FOTO]

Fansja se lë rehat për PHOTOSHOP-in dhe celulitin në foton seksi, Enca reagon sërish, shihni si ''e tall'' publikisht [FOTO]

Publikuar më: 14:32 08-07-2018

Këngëtarja Enca Haxhia i ka mahnitur fansat sot me një palë bikini blu që i tregojnë të pasmet bombastike ndërkohë që qëndron në një jaht. Krahas komenteve pozitive, një fanse e ka pyetur se sa PHOTOSHOP-e ka përdorur për të fshirë celulitin te kofshët.

“Sa lloj photoshop-esh ke përdorur për të fshirë celulitin nga shala”? Por Enca nuk mund të mos i kthente përgjigje dhe e ka bërë në mënyrën më ironike të mundshme.

“Po ty sa xhama syzesh tu deshën për ta vënë re” e pyet Enca fansen.

enca.jpg

 

E si të mos mjaftonte kjo Enca ka publikuar profilin e saj në INSTAGRAM për t’i treguar të gjithëve që ajo edhe pse e shan Encën në komente, në fund është fansja e saj.

nca.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022389888763428
    array(1) { ["section"]=> string(122) "fansja-se-le-rehat-per-photoshop-in-dhe-celulitin-ne-foton-seksi-enca-reagon-serish-shihni-si-e-tall-publikisht-foto-64251" }