INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja e Encës thotë se TOTO e Noizyt është e inspiruar nga kjo këngë, Oriola Marashi i kthehet në të shara: Jo, nga **** satom [FOTO]

Fansja e Encës thotë se TOTO e Noizyt është e inspiruar nga kjo këngë, Oriola Marashi i kthehet në të shara: Jo, nga **** satom [FOTO]

Publikuar më: 11:30 17-06-2018

‘Trekendeshi’ qe është përfolur më se shumti në median online rozë është ai i Oriola Marashit, Noizy-t dhe Enca-s. Të gjithë tashmë janë familjare me historinë e largimit të Encës nga OTR dhe shkëputja e marredhënies me themeluesin e grupit, Noizy. Tashmë në këtë label është bërë pjesë edhe modelja seksi, Oriola Marashi. Edhe pse Enca nuk ka dhënë asnjëherë një koment në lidhje me bukuroshen Marashi, fansat e “mbretëreshës së Instagram-it” shpesh herë e ngacmojnë Oriolën me komente.

Së fundmi me njërën prej tyre është kapur edhe Oriola Marashi, kjo pasi kjo e fundit thotë se TOTO e Noizyt është e inspiruar nga kënga “CIKA CIKA”, e Xhensilës dhe Ardian Bujupit. Mirëpo Oriola nuk e ka pritur fare mirë si koment, pasi herë herë kjo fanse vetëm e ofendon.

“@imwithenca jo është inspiruar nga go*i satom”, shkruan Oriola, koment ky që ka revoltuar fansat e Encës dhe kanë filluar ta ofendojnë dhe kritikojnë modelen./intv.al/

7f33650d-e697-44d4-a7de-a095098ad6bc.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00084280967712402
    array(1) { ["section"]=> string(130) "fansja-e-ences-thote-se-toto-e-noizyt-eshte-e-inspiruar-nga-kjo-kenge-oriola-marashi-i-kthehet-ne-te-shara-jo-nga-satom-foto-62010" }