INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi ka këtë kërkesë ndaj Encës, ajo e pranon POR me një kusht [FOTO]

Fansi ka këtë kërkesë ndaj Encës, ajo e pranon POR me një kusht [FOTO]

Publikuar më: 21:10 13-04-2018

‘Vajza e milionave’, Enca është ndër personazhet më të suksesshëm të showbiz-it shqiptar. Shpesh herë bën të mundur që të gjithë të kthejnë kokën nga ajo pasi vërtet di të tërheqë vëmendje. Së fundmi në llogarinë personale në Instagram, ajo na bëri të gjithëve xhelozë me anë të një fotoje ku shihet në plazh.
Mirëpo kjo foto ka ngacmuar shumë ndjekës dhe njëri prej tyre fton këngëtaren për takim. Por pa e menduar dy herë Enca i kthen përgjigje me shaka: "Më prit veç po t'jesh ky në foto"./intv.al/

caf16470-d724-4320-ae67-84ce0707281f.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092041492462158
    array(1) { ["section"]=> string(73) "fansi-ka-kete-kerkese-ndaj-ences-ajo-e-pranon-por-me-nje-kusht-foto-55164" }