INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi i Noizyt e pyet

Fansi i Noizyt e pyet "a don love a don sex", pjesëtarja seksi e OTR i përgjigjet troç, ja çfarë i thotë! [FOTO]

Publikuar më: 17:10 14-09-2018

Së fundmi ajo i është shtuar anëtareve seksi të OTR.

Modelja e njohur Niki Deljiorgji, të cilën deri më tani e kemi parë vetëm si miss dhe modele duket se do të nisë karrierën e saj muzikore shumë shpejt duke bashkëpunuar me një prej reperëve më të mire në vend.

Shpesh Niki nuk kursehet me fotot thuajse nudo në Instagramin e saj dhe kjo për shkak të personalitetit të saj shumë moskokçarës.

Së fundmi ajo ka postuar një foto nudo dhe ka mbuluar pjesët intime me duart dhe këmbët e saj.

Dhe komentet kanë shpërthyer menjëherë dhe siç ndodh zakonisht asaj i është shtuar një pjesë e madhe e fansave të reperit.

Një prej fansave të Noizy-t i ka shkruar:

“A don love, a don sex?” që mendohet se do të jetë dhe titulli i bashkëpunimit të shumëpritur të Noisy-t me Dafina Zeqirin.

Dhe modelja ja ka kthyer menjëherë dhe shkurt : “Love” të shoqëruar me një emoji me zemra.

Duket se modelja e ka marrë me shumë sportivitet duke treguar se suporton dy kolegët e saj. 

zinzin.PNG

nikiiiii.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014514923095703
    array(1) { ["section"]=> string(111) "fansi-i-noizyt-e-pyet-a-don-love-a-don-sex-pjesetarja-seksi-e-otr-i-pergjigjet-troc-ja-cfare-i-thote-foto-71712" }