INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansat s’i lanë gjë pa thënë, reagon Luana Vjollca, ka një kërkesë për ta, zbulojeni tani [FOTO]

Fansat s’i lanë gjë pa thënë, reagon Luana Vjollca, ka një kërkesë për ta, zbulojeni tani [FOTO]

Publikuar më: 19:35 11-10-2018

Para dy javësh, Luana Vjollca nisi sezonin e dytë të “Shiko kush luan” i cili erdhi me risinë që Luana do jetë autore e vetme. Ndonëse në përgjithësi emisioni është i njejtë, duket se ato pak ndryshime që janë bërë nuk janë pritur mirë nga ndjekësit. Pavarësisht që Luana po kujdeset që të na tregojë se po punon shumë e po lodhet shumë, frytet e punës nuk po pëlqehen tek publiku.

Sezoni i dytë i ‘Shiko kush Luan’ është ‘gozhduar’ goxha nga ndjekësit në rrjete sociale të cilët kanë pasur kritika nga më të ndryshmet, siç mund t’i shihni këtu.

Mirëpo Luana mesa duket i paska vënë re këto pakënaqësi të publikut dhe kërkon të bëjë ndonjë ndryshim pasi u ka bërë një pyetje ndjekësve të saj. Nëpërmjet instastoryt ajo i ka pyetur ata se kë lojë do donin të shihnin sërish në “Shiko Kush Luan”.

vrion.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078480243682861
    array(1) { ["section"]=> string(97) "fansat-s-i-lane-gje-pa-thene-reagon-luana-vjollca-ka-nje-kerkese-per-ta-zbulojeni-tani-foto-74936" }