INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansa të Narcos? Kemi një lajm të mirë për ju [FOTO]

Fansa të Narcos? Kemi një lajm të mirë për ju [FOTO]

Publikuar më: 00:02 07-12-2018

Për të gjithë fansat e Narcos, serialit i cili bëri për vete të gjithë kritikën ndërkombëtare, kemi lajme të mira.

Netflix ka rinovuar "Narcos: Mexico" për një sezon të dytë.

Fillimisht i menduar si një sezon i katërt i "Narcos", i cili u përqendrua në ngritjen e biznesit të kokainës në Kolumbi nën Pablo Escobar dhe Medellin Cartel, "Narcos: Mexico" u kthye në një serial të ri, duke zhvendosur fokusin në fillimet e drogës meksikane dhe se si tregtia aty u bë ajo që është sot.

Tre sezonet e parë u zhvilluan kryesisht në Kolumbi, ndërsa sezoni i katërt do të ketë në fokus Kartelin Guadalajara.

Aktori meksikan Diego Luna ka rolin e protagonistit së bashku me aktorin amerikano-meksikan, Michael Pena.

narcos1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011245012283325
    array(1) { ["section"]=> string(55) "fansa-te-narcos-kemi-nje-lajm-te-mire-per-ju-foto-80912" }