INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Facebook drejt fundit?

Facebook drejt fundit?

Publikuar më: 16:57 12-09-2018

Një në katër përdorues ka fshirë aplikacionin e Facebook nga smartfonët e tyre. 54 % kanë deklaruar se kanë modifikuar vendosjet mbi privacinë 12 muaj para sondazhit dhe 42% deklarojnë se po bëjnë pak pushim për disa javë.
Sondazhet që numri i përdoruesvë ka pasur një rënie drastike dhe interesi per Facebook ka rënë jashtëzakonisht shumë.

Instagram Banner

Nuk mund të themi të njëjtën gjë për Snapchat apo Instagram që për momentin dihet që janë rrjetet sociale më të përdorura nga të gjithë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0050959587097168
    array(1) { ["section"]=> string(27) "facebook-drejt-fundit-71472" }