INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Europa League vjen aromë “Champions”, Napoli i pafat në short

Europa League vjen aromë “Champions”, Napoli i pafat në short

Publikuar më: 16:50 15-03-2019

Në Europa League gjithashtu do të kemi përballje interesante, ku duket se ekipi i Napolit, nuk do të ketë një sfidë të lehtë. Përballë tyre do të jenë “topçinjtë” e Arsenal, të cilët kanë treguar një formë të shkëlqyer atletike në kompeticion. Ndërkohë duket se londinezët e Chelsea do ta kenë disi më të lehtë me Slavia Pragën, ndërsa dy sfidat e tjera do dhurojnë plot emocione Villareal me Bnefincën dhe Frankfurti me Benfikën.

maxresdefault_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072758197784424
    array(1) { ["section"]=> string(64) "europa-league-vjen-arome-champions-napoli-i-pafat-ne-short-89210" }