INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Eshtë një ndër femrat më të bukura, por shihni si duket Dhurata Dora pa ''make up'' [FOTO]

Eshtë një ndër femrat më të bukura, por shihni si duket Dhurata Dora pa ''make up'' [FOTO]

Publikuar më: 18:54 08-11-2018

Ajo është një nga këngëtaret më aktive të skenës muzikore dhe e kemi parë që krijimet që prezanton për publikun, shpesh të kthehen edhe në hite të cilat i kemi kërcyer të gjithë.

Këngëtaren e kemi parë të kuruar deri në detaje në daljet publike, por është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e saj .Ndryshe nga herët e tjera Dhuarata ka vendosur të ndajë me ndjekësit një foto pa “make up”, ose një grip shumë të lehtë dhe duket me të vërtetë shumë bukur.

disk.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025689601898193
    array(1) { ["section"]=> string(89) "eshte-nje-nder-femrat-me-te-bukura-por-shihni-si-duket-dhurata-dora-pa-make-up-foto-78075" }