INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është ndarë nga Danjeli? Ndryshim drastik! Fotininë e Big Brother nuk do ta njihni me pamjen e re! [FOTO]

Është ndarë nga Danjeli? Ndryshim drastik! Fotininë e Big Brother nuk do ta njihni me pamjen e re! [FOTO]

Publikuar më: 19:16 06-11-2018

Danjeli dhe Fotinia u bënë çift brenda shtëpisë së Big Brother, e lidhja e tyre sa vjen dhe u bë më e fortë brenda mureve të saj. Çifti zgjodhi të kurorzonte dashurinë e tyre gjatë spektaklit live të BB, ku të ftuar ishin vetëm banorët në sytë e miliona shikuesve, por pa praninë e të afërmve të tyre.

Shpesh herë ata janë përfolur për ndarje të mundshme, por që e kanë mohuar gjithmonë dhe së fundmi Fotinia ka postuar nga adresa e saj e përbashkët me Danjelin, që do të thotë se ata janë ende çift. Së fundmi ajo i ka befasuar ndjekësit me foton e fundit të publikuar ku shfaqet me një look tërësisht ndryshe.

Ndjekësit mesa duket e kanë pëlqyer pamjen e re duke i komentuar dhe përgëzuar për pamjen e re.

arm.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077018737792969
    array(1) { ["section"]=> string(106) "eshte-ndare-nga-danjeli-ndryshim-drastik-fotinine-e-big-brother-nuk-do-ta-njihni-me-pamjen-e-re-foto-77842" }