INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Është Fjolla Morina apo Kim Kardashian? Fotot e fundit që ka postuar Fjolla do iu bëjnë të dyshoni... [FOTO]

Është Fjolla Morina apo Kim Kardashian? Fotot e fundit që ka postuar Fjolla do iu bëjnë të dyshoni... [FOTO]

Publikuar më: 15:20 13-01-2018

Fjolla Morina padyshim është një ndër ato femra që ta “thyn apo ja thyn”, si është ai muhabeti, nejse së fundmi ajo ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet jashtëzakonisht shumë seksi.

Gjoksi dhe linjat e saj të lënë të mendosh se Fjolla ngjan shumë me Kim Kardashian.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

ac09829a-1f3f-41c2-9bc6-8d8c1ca64e07.jpg45540b6f-7128-44e6-8bdd-60b4caf7a9a6.jpg3fc16dac-dc45-4711-8741-dbd96e50328f.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013959407806396
    array(1) { ["section"]=> string(108) "eshte-fjolla-morina-apo-kim-kardashian-fotot-e-fundit-qe-ka-postuar-fjolla-do-iu-bejne-te-dyshoni-foto-47432" }