INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është filmi më i preferuar i mehskujve, por tani 'Fast and Furious' bën ndryshimin drastik! E zbuloni këtu [FOTO]

Është filmi më i preferuar i mehskujve, por tani 'Fast and Furious' bën ndryshimin drastik! E zbuloni këtu [FOTO]

Publikuar më: 13:30 24-01-2019

Me filmin e Dwayne Johnson e Jason Statham, “Hobbs and Shaw”, më në fund në fazë zhvillimi, duket se universi “Fast & Furious” po hapet drejt spinoff-ëve.

Vin Diesel njoftoi zyrtarisht se do të ketë një projekt të ri në botën e “Fast & Furious”, kësaj radhe me një film vetëm femëror, ku dhe skenaristet janë të së njëjtës gjini.

“Nicole Perlman, Lindsey Beer dhe Geneva Robertson-Dworet janë shtuar në familjen tonë, si skenariste të këtij projekti”, shkroi Diesel në “Instagram”.

Për momentin nuk dihet as titulli dhe as data e premierës, por në javët në vijim priten detaje të reja.

qwrger.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074701309204102
    array(1) { ["section"]=> string(113) "eshte-filmi-me-i-preferuar-i-mehskujve-por-tani-fast-and-furious-ben-ndryshimin-drastik-e-zbuloni-ketu-foto-85267" }