INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ermali dhe Ledri sjellin bashkëpunimin‘Fshatarja ime’, por pas këngës fshihet...[VIDEO]

Ermali dhe Ledri sjellin bashkëpunimin‘Fshatarja ime’, por pas këngës fshihet...[VIDEO]

Publikuar më: 17:27 10-03-2018

“Fshatarja ime’.

Ju tingëllon si e dëgjuar? Kjo këngë ka ardhur në versionin modern nga ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu.

Ky version i ri i këngës së kënduar dikur nga Sabri fejzullahu, u pëlqye shumë nga fansat.

Edhe pse u premtua se kënga do kishte klip ajo doli vetëm në versionin audio por që ka filluar të pëlqehet.


Banner-300x200px_-FINAL.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011920928955078
    array(1) { ["section"]=> string(87) "ermali-dhe-ledri-sjellin-bashkepunimin-fshatarja-ime-por-pas-kenges-fshihet-video-52523" }