INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
ERMALI

ERMALI

Publikuar më: 21:46 25-09-2017

Pse e dua "IN"? Sepse pas një rrugëtimi 10 vjeçar mediatik i jap jetë ende projekteve që dua. Në "IN" i kam realizuar, pas "Euro Beat" vjen "Një kat më lart". Mund të mos jem i lumtur?
Përpjekjet për punë më të mira janë të përditshme, për ti ardhur shikuesit sa më pranë, shumë "IN" dhe me shumë dashuri.
Kur e mendoj sa të vemëndshëm janë njerezit si publik, mendoj sa përgjegjesi kam në çdo takim televiziv ndaj e gjitha kjo mbetet më shumë se një pune, pasion.... jam unë përballë tyre, kudo që janë, ashtu... para nje tavoline, me një gotë në dorë, të rehatuar, për të parë një tjetër takim me mua, në një fundjavë "IN".

Më shumë në këtë kategori: « MATEO
MARSELI »

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034489631652832
    array(1) { ["section"]=> string(12) "ermali-37470" }