INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ermal Mamaqi ofendon Kim Kardashian dhe arsyeja është kjo... [FOTO]

Ermal Mamaqi ofendon Kim Kardashian dhe arsyeja është kjo... [FOTO]

Publikuar më: 10:49 08-07-2017

Të lërë komente gjithë "kripë" në faqet e kolegëve të showbizzit është si duket një nga hobit e tij.

Mjaft të kujtojmë kur i tërhiqte vëmendjen Elvanës se nuk ia kishte besën tipit që kishte dalë krah saj në foto për shkak të mustaqeve dhe shikimit të tij,  kur në një foto provokuese të Bleonës me të brendshme të zeza të tejdukshme, komentoi "Sa i bukur ky fustani me viza!" apo kur komentonte Ronaldon me fjalët "Njerëzit s'kanë bukë të hanë, ti ikën në Dubai". Një koment të ngjashëm ka bërë edhe në foton e kim Kardashian ku ajo reklamon linjën e saj kozmetike të sapo hedhur në treg. "Njerëzit s'kanë bukë të hanë, ti lyhesh" ka shkruar Mamaqi. Le të shohim a do ta marrë në konsideratë Kim këtë vërejtje të tij. Ndërkaq, mezi presim të mësojmë se kush do  të jetë "viktima" e tij e radhës. /intv.al/

19894097_10211573979818397_1403133794_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012331008911133
    array(1) { ["section"]=> string(68) "ermal-mamaqi-ofendon-kim-kardashian-dhe-arsyeja-eshte-kjo-foto-31965" }