INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ermal Mamaqi ‘nxjerr bllof’ Elvana Gjata-n! Këngët e EP3 dedikim për Flori Mumajesin? [VIDEO]

Ermal Mamaqi ‘nxjerr bllof’ Elvana Gjata-n! Këngët e EP3 dedikim për Flori Mumajesin? [VIDEO]

Publikuar më: 18:58 13-02-2018

Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë dhe kjo pasi u rikthye fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Ajo u rikthye mbrëmjen e 3 shkurtit me një koncert recital ku të ftuarit ishin të përzgjedhur. Gjata prezantoi për ta një album me këngë të reja dhe kete e ka publikuar edhe në llogarinë e saj zyrtare por jo VEVO në YouTube. Shumë dëgjues të këtij albumi ka menduar dhe kanë shprehur mendimin e tyre se këto këngë duken qarte se janë dedikim nga Elvana për Flor Mumajesin, i cili njihet edhe si ish i dashuri i këngëtares, shkruan intv.al

Mirepo si duket Ermal Mamaqi ‘i ka hedhur akoma më shumë benzinë zjarrit’. Pasi ka publikuar një pjesë të një prej këngëve të Elvana nga EP3 në Instagramin e tij, por mbishkrimi që kishte vendosur i bëri të gjithë të përforconin mendimin e tyre se e ka dedikim për Mumajesin.

“Shkruaj emrin e ishit... do i bëhet qefi”, shkruan Ermali teksa ka publikuar Gjatën duke kënduar këngën “Gjërat kanë ndryshuar”. Të jetë vallë e vërtetë? Kjo ende nuk dihet./intv.al/

ela.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023689270019531
    array(1) { ["section"]=> string(93) "ermal-mamaqi-nxjerr-bllof-elvana-gjata-n-kenget-e-ep3-dedikim-per-flori-mumajesin-video-50246" }