INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ermal Mamaqi kërkon gazetarë online, komentuesit e ‘’masakrojnë’’: “A duhet me dal pa brekë?” [FOTO]

Ermal Mamaqi kërkon gazetarë online, komentuesit e ‘’masakrojnë’’: “A duhet me dal pa brekë?” [FOTO]

Publikuar më: 18:44 31-10-2017

Ky sezon ka nisur vrullshëm dhe me prurje shumë të reja në televizion. Edhe tek emisioni i Ermal Mamaqit janë bërë lëvizje ku pas Rashelit shkoi Kejvina, vajza e cila u shfaq shumë HOT dhe pa të brendshme gjatë performancës së saj ne fillimin e sezonit. Por kjo gjë është bërë pak  e vështirë t’ju dalë nga mendja publikut, saqe të shumtë ishin komentuesit që nuk po e merrnin këtë status seriozisht edhe pse Ermali kërkonte gazetarë online dhe jo velina. Me poshte mund të lexoni komentet dhe statusin e plotë të Ermalit./intv.al/   

xing.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038940906524658
    array(1) { ["section"]=> string(95) "ermal-mamaqi-kerkon-gazetare-online-komentuesit-e-masakrojne-a-duhet-me-dal-pa-breke-foto-40563" }