INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Erdhi në jetë nga marrëdhënia treshe, shihni si duket Luçifer, djali i Egla Harxhit [FOTO]

Erdhi në jetë nga marrëdhënia treshe, shihni si duket Luçifer, djali i Egla Harxhit [FOTO]

Publikuar më: 17:01 13-09-2018

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë pasi bëri shumë bujë lidhja e saj treshe me një modele dhe partnerin e saj Jarl de Baserville, lidhje nga e cila erdhi në jetë Luxiferi, fëmija me dy nëna e një baba.

Kur vetëm para disa muajsh Egla u bë nënë e vogëlushit Luxifer dhe ajo i kundërshtoi të gjithë duke u shprehur se fëmija i tyre do të rritej i shëndetshëm nën kujdesin e kësaj marrëdhënie treshe, por kjo e fundit tashmë ka marrë fund.

Marrëdhënia treshe mbaroi, të paktën kështu është rrëfyer para pak ditësh Egla dhe tashmë duket se gjithçka i është kthyer normalitetit.
Por ish-missi shqiptar ka zgjedhur ta mbajë larg vëmendjes mediatike të voglin.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto ku çifti shihen krah njëri-tjetrit, teksa Egla mban në dorë vogëlushin, i cili duket se është rritur mjaft që nga hera e fundit që e kemi parë.

-640-0-5b9a746a20fc2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026569366455078
    array(1) { ["section"]=> string(92) "erdhi-ne-jete-nga-marredhenia-treshe-shihni-si-duket-lucifer-djali-i-egla-harxhit-foto-71618" }